Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

CARAVAN KEŞİF TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN ,AVRUPA STANDARTLARINDA ÜRETİM YAPAN ÇEKME  KARAVAN ÜRETİCİSİDİR.KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN SÜREKLİ GELİŞİM HEDEFİYLE YATIRIMLARINA DEVAM ETMEKTEDİR.           

SEKTÖRDE  6 YILDAN UZUN SÜREDİR VAR OLAN FİRMANIN MANİSA MERKEZ VE TEKİRDAĞ MERKEZDE MAĞAZALARI BULUNMAKTADIR.ÜRETİM YERİ MANİSA’NIN AHMETLİ İLÇESİNDE BULUNMAKTADIR.AYRICATÜRKİYENİN BİR ÇOK İLİNDE ANLAŞMALI SERVİS NOKTALARI BULUNMAKTADIR.

CARAVAN KEŞİF TÜRKİYE’DE CTP KARAVAN ÜRETİCİSİ OLARAK  HEP DAHA İYİSİNİ HEDEFLEYEREK ÇEVRE DOSTU,DAHA GÜVENLİ, KABİLİYETLİ ÇEKME KARAVAN ÜRETMEK İÇİN AR-GE VE ÜRETİM FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.

 

CARAVAN KEŞİF ÜRÜNLERİNİN GÖVDELERİNİ TAMAMEN CTP DIŞ KAPLAMA MALZEMESİNDEN ÜRETMEKTEDİR. XPS YOĞUNLUKLU İZOLASYON  KULLANILARAK  ÜRETİLEN ÇEKME KARAVANLAR HEM PERFORMANS HEM DAYANIKLIK YÖNÜNDEN SEKTÖRDE YER ALAN DİĞER KARAVAN MODELLERİNE KIYASLA ÜSTÜN PERFORMANS SAĞLAMAKTADIR.

 KARAVANLARINI ÜRETİRKEN AVRUPA STANDARTLARINDA, KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEREK KALİTESİNİ KANITLAMIŞ MARKALAR VE AKSESUARLAR KULLANMAKTADIR.

ALANINDA TECRÜBELİ EKİBİ İLE SUNDUĞU HİZMETTE YENİLİKÇİLİĞE DAYALI BİR VİZYON BENİMSEYEN MÜŞTERİ VE KALİTE ODAKLI ÜRETİM YAPAN CARAVAN KEŞİF KARAVAN SEVERLERİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR.

 

                                                                                 DOĞADAKİ KONFORUNUZ CARAVAN KEŞİF

© 2020 CARAVAN KEŞİF OTO PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.